Flexin500 – Męczą Cię bóle stawów? Realizowanie prostych czynności jest mordęgą? Odzyskaj kompletną sprawność dzięki pastylkom Flexin500!

Suplement diety Flexin 500 stosowany istnieje na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo oraz tworzy oddziaływanie przeciwzapalne, i zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na koniec codziennego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność kierowania się też jest podawany osobom, jakie korzystają niemało ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok istnienia i muszą ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz wciąż prowadzi im cierp, uprawiają sport a co wewnątrz tym idzie ich boje są nadmiernie obciążone i potrzebują regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 otrzymują się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 dopasowuje się z żelatyny i wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak poradził lekarz lub zgodnie z danymi widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w rytmie dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane niezliczoną sumą wody.

Przed użyciem środka należy zapoznać się z treścią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na dowolny składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w miejscu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy sprawdzić datę sile na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w procesie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być wykorzystywane jako substytut zróżnicowanej diety.

tani Flexin500

Femmax

Breast Fast

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *