TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Sprawdź ten nowoczesny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany jest dla osób odchudzających się, które pragną pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i kontrolować wagę.

TriApidix30 metabolizm i robi, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia te w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w utworze to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przeprowadzać się tak, jak zalecił specjalista czy razem z poradami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w procesu dnia co dwie kapsułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wszelki składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy wykorzystywać w stanie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy trzymać w znaczeniu ważnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy zobaczyć datę siły na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w rozwoju dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być przyjmowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

ultra slim

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *