Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną pewno stanowić nieodpowiednia dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który zmienia ich stan oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie nadają się i dla pań, jak jeszcze dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na nowy element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspierają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat te składniki stanowią o sprawnym funkcjonowaniu lęku a trzymają niesamowite stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za czym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *