Wspaniała pasta, która uczyni cuda!

Whitify Carbon – czerń i biel to zgrany duet
Większość past do zębów otwartych na rynku oferuje czyszczenie, ochronę przed próchnicą, eliminację bakterii i małe oddziaływanie wybielające. Są wsparte na bliskich do siebie składach. Choć są podstawę higieny jamy ustnej, że znaleźć wśród nich pastę typowo wybielającą. Warto wtedy sięgnąć po Whitify Carbon. Jej najistotniejszym faktem jest zdolny węgiel, jaki z jakiejś strony nadaje paście czarną, smolistą barwę, z różnej umożliwia nam dobrą biel zębów.

Czerń, jaka zapewnia biel!

Że wiesz, że węgiel aktywny jest piękny przy problemach żołądkowych. Ale czy wiesz, że dobrze sprawdza się i przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i toteż pokazuje on znakomite właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „umieszcza” w siebie wszelkie zanieczyszczenia, wybierając je z Twoich zębów i wprowadzając blask Twojemu uśmiechowi. Jednocześnie chroni zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, pomimo swojej dużej efektywności, jest przyjazny dla Ludzkiego szkliwa. Nie ściera go i nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak samo tak z jakimś przebarwieniem.

Najdoskonalsze pierwiastki

Stosujesz pasty do zębów z dzieciństwa. Ale czy dziwił się co się w nich kryje? Czemu właściwie mało się o tym wykonywa? Potrafi stanowi oczywiście dlatego, że niektórzy… nie są się czym pochwalić? My jesteśmy poważni, że znamy dla Ciebie skład wszystek dobrych pierwiastków.

Uwodniona krzemionka

Substancja, jaka w dyskretny sposób, ale szczegółowo czyści Twoje zęby i wspiera w leczeniu płytki nazębnej, jeszcze w szerocy bezpieczna.
Węgiel aktywny

Jak wspomnieliśmy, ma wysokie właściwości absorbcyjne, dodatkowo blokuje rozwój bakterii próchniczych w jamie ustnej i zapobiega powstaniu przykrego zapachu.
Mentol

dzięki niemu po wykorzystaniu Whitify Carbon przez długi okres będziesz zajmować się świeżym oddechem.

Sok z sosny śródziemnomorskiej

ma życie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne.
Chloroheksydyna

zapobiega powstawanie kamienia nazębnego. Wykazuje wpływanie bakteriobójcze.
Ksylitol

Potrafisz go wiedzieć ze słodkiego smaku, jednak jest jeszcze dobre wpływanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To Twoja tarcza przed próchnicą: ksylitol zapobiega progres bakterii powodujących ubytki. Równie istotne jest wówczas, że przywraca zasadowe pH w jamie ustnej i dodaje produkcję śliny.

Whitify Carbon kup teraz
www.whitifycarbon.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *