Zatroszcz się o własne zęby i podaruj sobie atrakcyjny uśmiech!

Aktywny węgiel, który zlikwiduje wszystkie przebarwienia z Twoich zębów!

Odmień własny charakter i udowodnij swoją nową twarz! Czarna pasta do zębów z węglem aktywnym da Ci dobry, śnieżnobiały uśmiech, którego każdy będzie Ciż zazdrościł!

Pasta do zębów Whitify Carbon:

łatwo oraz bez problemu eliminuje przebarwienia po kawie, papierosach, herbacie, winie itd.
daje dużą kontrolę przed nowymi przebarwieniami
łagodna dla szkliwa
ochrania przed próchnicą

Pewnie wiesz, że węgiel aktywny jest miły przy kłopotach żołądkowych. Ale czy wiesz, że dobrze sprawdza się też przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest szorstka i toteż pokazuje on niesamowite właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wprowadza” w siebie wszelkie skażenia, wybierając je z Twoich zębów i dając blask Twojemu uśmiechowi. Dodatkowo zabezpiecza zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, mimo mojej wielkiej efektywności, jest przyjazny dla Ludzkiego szkliwa. Nie ściera go i nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak toż dobrze z wszelkim przebarwieniem.

Śnieżnobiały uśmiech
to właśnie początek!

Whitify Carbon uważa za zadanie przede wszystkim wybielić Twoje zęby, a gdy pragniesz po prostu zatroszczyć się o swoje zęby w wszechstronny sposób, więc nie zawiedziesz się. Skład pasty został dopełniony w obecny rodzaj, aby przy jej usłudze troszczyć się o jakiekolwiek najistotniejsze zalety zdrowych zębów:

uśmiech bez przebarwień
ochrona przed próchnicą
świeży oddech
ochrona szkliwa
pełne bezpieczeństwo

Czy wiesz, że nadmiar fluoru pewno żyć niebezpieczny? A jednak sprzedajesz go nie wyłącznie z pastą do zębów, ale jednocześnie z normalnym pożywieniem, wodą itd. Lub masz gwarancja, iż nie przekraczasz nieinwazyjnych norm?

W paście Whitify Carbon zrezygnowaliśmy z fluoru. Dodaliśmy za toż nowe czynniki, które podobnie dobrze chronią Twoje zęby przed bakteriami i co za tym idzie, przed próchnicą, np. ksylitol.

Absolutnie nie stosowałeś czarnej pasty?

Obawiasz się, że może pobrudzić Twoje ubranie? Skład Whitify Carbon dobraliśmy w ten technika, żeby nie zostawiała śladów – bardzo szybko usuniesz ją z założenia lub umywalki. Już po pierwszym umyciu zębów zobaczysz, że umiesz ją korzystać bez obaw!

Polecany przez najbardziej
profesjonalnych dentystów!

„Przebarwienia na zębach to kłopot, który naprawdę może popsuć zabawa z działania. Wiem o tym, gdyż jestem dentystą od nastu lat a pacjenci nieraz mówili mi jak przebarwienia wchodzą na ich samopoczucie. Dobrze, że właśnie odda się spośród ostatnim rywalizować naprawdę skutecznie za pomocą pasty z węglem aktywnym Whitify Carbon. Zalecam ją własnym pacjentom i przeważnie jestem szczęśliwy, kiedy widzę, jak przekształcił się ich styl oraz jako wpłynęło więc na przyrost ich pewności siebie. Pastę Whitify Carbon trzeba pochwalić te za to, jak daleko przeciwdziała próchnicy. Sądzę, że każdy będzie dumny, jeśli weźmie spośród tej pasty.”

Whitify Carbon  price
whitifycarbon.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *