Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla gości. Ich sklep stanowi w pełni naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin korzystnie oddziałują na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich tworzenie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i planowania, w której drugie kobiety będą Ciż szczególnie przyzwoite i słabe. Wpływanie feromonów jest całkowicie naturalne i przyjemne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Czynią one nie tylko sposób do sukcesu na randce, czy imprezie, a ponadto w sklepie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera oraz zrobisz aurę zaufania i bezpieczeństwa.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w gronu
pozostajesz w istocie dominatora i prowadzącym
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe trasy i uzyskasz akceptację nowych typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w tłach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do liczby infochemicznej, które naturalnie są w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wyraża się jednakże, iż substancje te nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne pozycje w domowym byciu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają dominację i kupią na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a ponadto – co dla grupie jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów zaczyna się w terminie, gdy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak tworzą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te cechy chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na nasz problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem pomysły są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim piszą się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów dokonuje się dlatego w naszej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *