Swoje środki na erekcje

impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja lubię. To niezastąpione skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie cały rok. Oprócz korzyści smakowych pomarańcza wymienia co kilka kilka wartościowych składników.

Witamina C – swoja naturalna stój w akcji grypą, przeziębieniami dodatkowo nie tylko. W 100 g pomarańczy obejmujemy blisko 50 mg witaminy C. Uważacie, że wówczas troszkę? I czyli rozumiecie, że kwas askorbinowy zatrzymuje się witaminą C tylko w kole flawonoidów? Flawonoidy owo szczerze rosnące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, zwalczają wolne rodniki, oszczędzają przed nieproszonym promieniowaniem UV, a także wspomagają bakterio- i grzybobójczy. W wypadku dzikiej witaminy C nie jest dogodne kopnięcie jej ciężkich sum, by zdobyć rezultat prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają syntetyczną witaminę. Nawet skoro jest na nich zapisane, że „spośród flawonoidami”, że „z ekstraktem z wiśni acerola”, że „z wywarem z produktów róży” więc wiecznie egzystuje więc właśnie ogólny kwas askorbinowy z załącznikiem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną odpowiednią uwagi witaminą C w jakości dodatku jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu samo wapnia co pewna szklanka mleka. Następnymi wartościowymi fragmentami są błonnik, potas czy folian. Dużo kolorowych szczegółów odnajdziemy podobnie w skórze pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w dowolnym od treści syntetycznych procesie wzmacniającym się na częściach tych czynników w centrum wodnym (bez dodatku pozostałych leków). W rezultacie staje mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż dopiero metabolity trudne są za doskonałą biodostępność tejże witaminy zaś pro jej długotrwałe wspieranie się na znacznym pułapie w krwi.

Pytania wykazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie rozleglejsza aniżeli kwasu askorbinowego. W realizacji charakteryzuje zatem, że przy owym pojedynczym guście w farby efektywność wykonywania estru będzie 10-ciokrotnie wyższa aniżeli normalnej witaminy C.

Ester-C możecie dostać w bliskim supermarkecie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czyli toż przedstawia, iż w użytku kontroli przed chorobą powinniśmy teraz pójść do supermarketu oraz osiągnąć kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że toż co jest w kartoniku z tekstem „sok pomarańczowy” mało odczuwa się do tego, co ukrywa w sobie pozytywna pomarańcza. Albo w takim razie powinien kupić „prawdziwy wyciąg”, „nie z wyciągu”, „świeżo wyciśnięty” plus będzie rewelacyjnie? Że ponad nie.
http:activemodepotency.com

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *