Dlaczego fruktoza to problem?

http://erection-potency.com/be/supplements-de-puissance-agrandissement-du-penis/”

Zastosowanie fruktozy w przemyśle spożywczym stanowi niesłychanie popularne. Statystyki okazują, że w USA od 1970 do 2005 roku spożycie fruktozy wzrosło mocno niż o 10 tysięcy procent (!). Syrop wysokofruktozowy (w projekcie HFCS – ang. high fructose corn syrup) przeprowadzany jest, nie z migdałów, a z kukurydzy. HFCS liczy od 42 do 55% fruktozy, natomiast także fruktoza, jak również glukoza w HFCS są w postaci niezwiązanej, a przez obecne niewiarygodnie biodostępnej również wkrótce przejmowanej niż fruktoza i glukoza z cukru białego. Fruktoza osiągalna istnieje plus w sytuacji tzw. fruktozy ostrej natomiast stanowi stwarzana przez dodatkowe przetwarzanie HFCS. Ma aż 99% fruktozy, natomiast zarazem w szlaku pracy że wypaść skażeniu arsenem, pociskiem także innymi metalami ciężkimi.

Swoją sławę fruktoza zawdzięcza dużo elementom. Syrop wysokofruktozowy jest dostępniejszy w sztuki niż węglowodan biały, natomiast przy aktualnym jest o blisko 20 % przyjemniejszy od cukru. Stosowanie przez grupę konsumentów fruktozy z zyskami, obserwowanymi często zbyt odpowiednie, namawianie jej jak młodej nawet gwoli osób spośród sondażami zdrowotnymi, twierdzi producentom ekskluzywną sprzedaż. Niestety właśnie szczerze jesteśmy darowiznami nieuczciwej propagandy, u zasad jakiej stoi jedynie żądza dochodzie zaś nie troska o swoje zdrowie.

Fruktoza, też jak glukoza, jest węglowodanem prostym. Przecież o ile glukozę może metabolizować każda placówka w własnym ustroju, o tyle fruktoza jest metabolizowana tylko w wątrobie. W wyniku zmian, którym ulega fruktoza w wątrobie powstają krople oleju zawierające trójglicerydy także niezależne kwasy tłuszczowe. Grupa spośród ostatnich posady tłuszczowych przesiaduje w wątrobie dodatkowo istnieje rozsądna za tzw. niealkoholowe stłuszczenie wątroby, zaś następne są dostarczane do mięśni także zapór odpychają się w tkance tłuszczowej. Tłuszcz spadający z metabolizmu fruktozy w specyfice przedłuża się w odcinku jamy brzusznej i stanowi dostępny za tzw. otyłość brzuszną. Jeśli zaopatrzymy sobie 120 kcal w linie glukozy to ledwie 1 kcal zostanie wymieszana w olej. Jeśli udzielimy sobie 120 kcal w budowie fruktozy więc aż 40 kcal zostanie przekształcone w grand.

http://impactofimpotency.com/sk/doplnky-potencie-rozsirenie-penisu/”

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *