RealQUIT – Wygraj bitwę z tytoniem!

ŁATWO RZUĆ PALENIE DZIĘKI RealQUIT

RZUĆ SPALANIE NA STALE BEZ:

-plastrów

-gum

-tabletek

-hipnozy

Rzuć palenie raz na zawsze prosto i efektywnie

Zapomnij o otyłości, załamaniu wrażliwym lub związaniu od nikotyny.

Najbanalniejsza również popularna procedura na zerwanie dymienia istnieje nuże jasna tutaj!

Czym istnieje RealQUIT?

Egzystuje ostatnie cykl magnesów bioaktywnych.

Zestaw magnesów bioaktywnych dołączonych do oszacowanego miejsca ucha, dbających i zwalczających chęć zapalenia skręta, co tworzy wystąpieniem z entuzjazmie nikotynowego.

Takie biomagnesy zalane są 24-karatowym złotem spełniającym postać prostego przewodnika, utrzymując Cię zarazem przed odpowiedziami alergicznymi.

Przyjemne w zastosowaniu, łatwe rzucenie palenia!

Pozostaw wabiki na uchu poprzez co parę 3, lecz nie więcej niżeli 4 chwile na dzień. Gdyby więc teoretyczne, pobieraj spośród magnesów, skoro jesteś szczęśliwy (np. w wieżowca w porach wieczornych). Świętuj ich poprzez 6 – 7 dni. W bieżącym terminie możesz świecić papierosy. Siódmego dnia, jeżeli też owego nie zrobiłeś, przestań palić. Namówisz się, jakże chętnie rzucić palenie, ponieważ magnesy spowodowały pracę endorfin, które niszczą chęć palenia tytoni. Kontynuuj korzystanie spośród RealQUITTM poprzez kolejne 21 – 26 dni.

Podnieś magnesy opuszkami palców.

Umieść mniejszy magnes z początku ucha.

Załóż większy magnes z tyłu ucha.

Magnesy wnosi się bezboleśnie natomiast wkrótce.

Nie padają zaś nie męczą Obecni w jak!

Istnieje to cykl zamykający bioaktywne magnesy, które rozlokowane w należnym pomieszczeniu ucha efektywnie wspierają rzucić palenie tytoni.

Wpływanie:

Ostatnia polityka kończenia z entuzjazmie tytoniowego wspominana jest aurikuloterapią. Aparat jej wykonania polega na neurologicznym połączeniu ucha spodniego z grupą terenów wszystkiego systemu. Wabiki są pokryte 24-karatowym złotem, jakie sum siłę nosiciela dodatkowo tym samym zachowuje przed wyjściem reakcji uczuleniowych. W końca ich zużywania zwiększona jest produkcja endorfin, jakie są dostępne za redukcję ochoty wzięcia po tytoniu.

Technologia wykorzystania:

Umieść magesy na uchu: węższy z frontu, oraz wspanialszy z ogona. Należy pozostawić magnesy na uchu przez 3-4 chwili dziennie, nie występując wszak teraźniejszego toku. Kurację przylega kontynować przez 5-7 dni, w szlaku pierwszego tygodnia można włączać papierosy. I siódmego dnia należy zakończyć palić. Dietę należy utrzymywać przez drugie 20-25 dni.

Prostalgene

RealQUIT

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *