5052-3718-ico-wu.jpg

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na ściskaniu pewnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba naciskać na zakończenia nerwowe zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Akupresurę można rozpocząć od delikatnych muśnięć i stopniowo zwiększać siłę ucisku. Każdą piętę należy uciskać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na akupresurę punktów znajdujących się wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od kręgów. Masowanie tych miejsc jest świetnym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się odwdzięczyć dotykaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego kochanka. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki szybkim masażom życie seksualne viagra taniookaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te zamieszczone na stopach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą dokładnie, które miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra