38-868-ico-wu.jpg

Najczęściej wymieniany konkurent Viagry, tak o leku Kamagra mówią nie tylko specjaliści z dziedziny farmaceutyki, ale również sami mężczyźni. Kolejny lek, który stymuluje męskie możliwości, rozwiązując problemy z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez firmę Ajanata Pharma to lek pod postacią tabletek powlekanych. Każda tabletka to 100 miligramów substancji aktywnej. W przypadku Kamagry, substancją czynną jest sildenafil (bliźniaczy składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod kreacją cytrynianu poszerza naczynia krwionośne członka, korygując przepływ krwi i wzmagając popęd erotyczny.
Kamagra to rewolucyjny specyfik – zawiera sprecyzowaną ilość substancji aktywnej, która zezwala na poprawę erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej wykorzystywać przy problemach z sercem lub ewentualnie układem krążenia. Kamagry nie można przyjmować również z innymi farmaceutykami lub ewentualnie alkoholem. Jedną tabletkę trzeba przyjąć do pół godziny przed planowanym stosunkiem. Wzmianka – alkohol i tłuste potrawy skutecznie obniżają skuteczność leku, wobec tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi czynnikami ani innymi szkodzącymi substancjami. Lek można zażywać niezależnie od pory dnia – niemniej jednak przerwy między przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także wywoływać skutki uboczne. Zaczerwienienie skóry lub też potliwość – to najczęstsze objawy. Trzeba skonsultować się z doktorem przed zażyciem tego leku. Co poniektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia niezbędna jest gra wstępna. Kamagra funkcjonuje do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie pożądaną erekcję oraz eliminując trudności z wczesnym wytryskiem. Lek ten został od początku do końca sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeżeli więc zachowamy ostrożność oraz zalecenia lekarzy, Kamagra skutecznie wyeliminuje kłopoty z erekcją. Serdecznie zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Zbawienie dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – specyfik jest już dostępny i czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra