4506-6131-ico-wu.jpg

Ślub w ogrodzie rządzi się trochę innymi zasadami w porównaniu do gali bardziej wystawnej . Mniej formalny styl przenosi się poza tym na styl stroju, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na nieco swobodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest urocza sukienka z kwiecistym nadrukiem. Posiada estetyczny, zaokrąglony dekolt oraz rękawy ¾. Jej przemyślana długość sprawi, że nogi będą efektownie pokazane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą wzrokowo dłuższe. But zagwarantuje funkcjonalność w trakcie chodzenia po zieleni lub nierównych powierzchniach.
W przypadku chłodu czy gdy nadejdzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele na otwartej przestrzeni może być dopełniona przez krótką , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Fason doskonale komponuje się z sukienką. Do ręki proponujemy małą kopertówkę komponującą się tonacją do kolorystyki sandałów. Posiada fajny, tęczowy łańcuszek przy zatrzasku, który doskonale współgra z kwiatowym nadrukiem na sukience. Stylizacja na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych akcentów. Do stroju zalecamy fantazyjną bransoletkę ze złota, a do tego kolczyki zdobione topazami. Całość wyjątkowo ze sobą łączy się, stanowiąc idealne zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty