Spośród najczęstszych powodów pojawiania się kłopotów z erekcją można wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli obżeramy się głównie szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym typowym menu nie ma zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb życia – o ile to w zupełności zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy bardzo dużo czasu w pozycji siedzącej, w końcu bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma wytłumaczenia dla tych osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to automatycznie także z jego libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Znużenie – o ile na początku związku jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to potem może zakraść się rutyna. A jak wszyscy wiedzą, rutyna niemalże zabija. W owym celu warto pogadać ze swoją kobietą, zapytać czy mogłaby nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, erotyki albo przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie seksualne będzie fajniejsze jest dużo.

 

5) Za duży stres, kłopoty w pracystresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież nikt nie mówi, że musimy zareagować na takowe nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować swoim życiem, aby nigdy nie doszło do takiej sytuacji, w której stres sparaliżuje nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-levitra tanio
cialis cena