6812-63-ico-wu.jpg

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) mówić o tym problemie, ale nawet sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia wzwodu to ciężki test dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą wiedzieć, że są to dolegliwości do wyleczenia. Należy jedynie przełamać opór i pójść do lekarza. Polepszenie wzwodu jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z erekcją, zaburzenia wytrysku to bardzo powtarzające się dolegliwości. Dotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Kłopot wzmaga się, ponieważ zwiększają się czynniki powodujące zaburzenia erekcji. Notuje się częstsze zachorowania na
potencja cukrzycę, choroby układu krążenia oraz choroby depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą dotykać kochanków w dowolnym wieku. Różne będą przyczyny tych problemów.

U młodych kochanków, tj. przed 30. zaburzenia najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U nieco starszych mężczyzn problemy mogą być następstwem niektórych dolegliwości. Niepełna erekcja albo jej brak mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio