944-4947-ico-wu.jpg

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki komplikacja ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, tym samym można założyć, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Jak wiadomo podstawy niewystępowania erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot ze wzwodem ma miejsce, gdy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby dało się odbyć normalny stosunek. Można mówić o rzeczywistym kłopocie z erekcją, gdy komplikacja występuje co najmniej w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Niżej przedstawiamy najczęstsze przyczyny problemów ze wzwodem.
1.Stres i zmęczenie. W sytuacji, kiedy spędzamy większość dnia w pracy lub żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, po skończonym dniu możemy nie mieć siły ani humoru na stosunek. Należy w takich przypadkach zatroszczyć się o minimalizowanie momentów stresowych, relaks kamagra i normalne podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z analiz wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% badanych prowadzi do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra bez recepty