8950-6420-ico-wu.jpg

avatar_99_page

Sposoby na silniejszy wzwód

Znanych jest kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna lub jeżeli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Podajemy ci kilka nieskomplikowany metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis w zelu uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. Powoli i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że maleje przepływ krwi do penisa podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.